Monali Rulander Egserius (KD)

Kontaktinformation

E-post:
monali.rulander-egserius@norrtalje.se

Bild på Monali Rulander Egserius

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Val- och demokratinämnd Ledamot 2019-01-01 - 2020-12-31