Anna Söderblom (V)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och skolnämnden Ledamot 2021-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-10-08 - 2022-11-30