Björn Rudolfsson (ROOP)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-01-14 - 2022-10-14
Utbildningsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2020-12-31