Förtroendevalda hos oss.

Björn Rudolfsson (ROOP)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-01-14 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ledamot 2021-06-22 2022-11-30
Utbildningsnämnden Ersättare 2021-01-01 2022-12-31