Förtroendevalda hos oss.

Håkan Stolt (ROOP)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2021-10-07 2022-10-14
Teknik- och klimatnämnd Ersättare 2021-09-21 2022-12-31