Förtroendevalda hos oss.

Robin Andersson (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2022-10-24 2026-10-31
Teknik- och klimatnämnd Ersättare 2021-01-01 2022-12-31