Förtroendevalda hos oss.

Henning Larsson (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Barn- och skolnämnden Ersättare 2022-01-01 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14