Förtroendevalda hos oss.

Michael Sjöblom (KD)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ledamot 2022-10-25 2026-10-31
Kommunstyrelsen Ersättare 2022-10-24 2026-10-31
Val- och demokratinämnd Ersättare 2022-03-29 2022-12-31