Förtroendevalda hos oss.

Jessika Ljusner (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Kultur- och fritidsnämnden Ersättare 2022-03-07 2022-12-31
Socialnämnden Ersättare 2022-09-26 2022-12-31