Förtroendevalda hos oss.

Nora Tabbouche (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Barn- och skolnämnden Ersättare 2021-01-01 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14