Förtroendevalda hos oss.

Johannes Salo (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Kultur- och fritidsnämnden Ersättare 2021-05-24 2022-12-31