Förtroendevalda hos oss.

Mats Geijer (SD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Teknik- och klimatnämnd Ledamot 2021-01-01 2022-12-31